Warning: file_get_contents(http://warezciniz.com/f3.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/adminkapi/public_html/wp-content/themes/sahifa/functions.php on line 30
Hırsıza Karşı Kilit Sistemleri | KAPI TAMİRİ - 0505 461 95 99
Ana Sayfa / Genel / Hırsıza Karşı Kilit Sistemleri

Hırsıza Karşı Kilit Sistemleri

Hırsıza Karşı Kullanılacak Kilit Sistemleri

Hırsıza Karşı Kilit Sistemi Olur mu?  veya kapınıza hangi kilit sistemi takılırsa hırsızlıklara karşı kesin çözüm alabiliriz? Bu tarz sorularla müşterilerimiz bizden nasıl önlemler alınabileceğine dair sorular sormaktadırlar. Öncelikle Şunu belirtelim bizler  sizlere sunduğumuz çözümlerle hırsızların ;

1 -Zaman Kaybedip vazgeçmesine sebep oluyor

2- Efor Kaybettirip yorulmasına Sebep oluyor

3- Caydırıyor

4- Dikkatini Dağıtıyor

Evet Sunduğumuz çözümlerde dikkatinizi çektiyse Kesinlikle kapınızı hiçbir hırsız açamaz ve bu kilit kesinlikle açılamaz diyemiyoruz. Çünkü Her Kilit Açılır ve Hırsızı olumlu veya olumsuz sonuca ulaştırır. Bizler bu yazımızda sizlere Hırsıza Karşı Kilit Sistemleri Hakkında bilgi vereceğiz.  Öncelikle sizlere Hırsızların en çok uyguladığı yöntem hakkında bilgi vereceğiz. Altta birazdan tıklayarak gireceğiniz linkte Aydınlı Polis memurlarımız Hırsızları yakalayıp ellerindeki aletleri bulmuşlar, bunların nasıl kapı açtıklarını açarken ki zaman süresini, kapıların savunmasızlıklarını bir bir anlatmışlar!!Eee Tabi bu durum çokta hoş olmamış , çünkü Hırsız Adayları için resmen eğitici bir video olmuş ! Çünkü bu tarz aletler aslında çilingirlerin elinde bulunan ve satılması veya kötü niyetli kişilerin eline geçmesi risk olan aletler. Araştırmalarımız sonucu bu aletleri Çilingirlerin Araçlarında çalmaları sonucu ulaştıklarını anladık.

HIRSIZLAR KAPILARI NASIL AÇIYOR BURAYA TIKLAYIN

Evet üsteki linkte izlediğiniz video Hırsıza Karşı Kilit Sistemleri hakkında analatacaklarımıza biraz destek olacak niteliktedir. Bu yöntem yani şarjlı maymuncukla kapı açma yöntemi son zamandaki hırsızların çokça kullandığı en temiz, basit ve kısa süreli sonuca varılan yöntemleridir. Biz böylesi kapılar için  Hırsıza Karşı Kilit Sistemleri en etkili kullanılan markaların avrupa mensei veya israil mensei kilit markaları olduğunun bilgisini vermek isteriz.Altta vereceğimiz görseller kapılarınıza uygulama konusunda sizlere sıkıntı yaratmaz ve ciddi anlamda güvenliğinize ekstra güvenlik sağlar.

Üsteki Barel Çeşitlerimiz kesinlikle maymuncukla açılamayan özel üretim olup dışardan müdahale ile kırılmayan kilitlerimizdir. Videoda izlediğiniz şarjlı maymuncuk vb aletlerle açılmama garantisi vardır. Bu kilitlerin açılabilmesi için matkap ve benzeri aletlerin kullanılıp ses çıkarılması gerekir. Hırsıza Karşı en dayanıklı Kilit Sistemleri arasında yer alan bu seri bareli kesinlikle tavsiye ederiz.

Hırsıza Karşı Kilit Sistemleri içinde en sağlam barel sistemleriniz sizlere tanıtmış olduk bu kilit sistemleri kesinlikle maymuncukla açılamayan anahtarınız sertifika ile kopyalanabilen kilit sistemleridir.

Hırsızlara Karşı Kapı Koruma demiri taktırmak isteyen müşterilerimiz oluyor , onlar için ise önerebileceğimiz sistemler içinde Raw bariah emniyet Kelepçesi vardır. Son derece kullanışlı ve korunaklı bir kilit sistemidir.

RAW BARİAH EMNİYET KELEPÇESİ BURAYA TIKLAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Raw bariah emniyet kelepçesi montaj dahil 150 TL dir istanbul içi anadolu yakası tarifesidir. Avrupa yakası montaj fiyatlarımız farklılık gösterir.

Bazen müşterilerimiz Hırsızlara Karşı Kilit Sistemleri arasında emniyet amaçlı hırsıza karşı elektrik carpma sistemi aramaktadır. Sizlerden ricamız böyle yolları ne araştırın nede uygulayın 🙂 Malımızı koruyacağız diye Sonu olmayan yollara girmeyelim…

Bu bahsettiğimiz yöntemlerin hepsi hırsıza karşı Tuzaklar atlatıcı sebepler ve vaktinden çalan sebepler olup uygulamada olumlu sonuçlar aldığımız yöntemlerdir. Bu yöntemlerle birlikte hırsızlar her sene kendini geliştirip belli başlı sistemleri denemektedirler, bizim gibi firmalarda hırsızlara karşı icatlar bularak kendimizi yenilemekteyiz.Çelik kapı güvenlik aparatları ve üste yer alan videodaki güvenlik çözümleri müşterilerimize tavsiye ettiğimiz en önemli Güvenlik tedbirlerindendir.

About admin

İLGİLİ YAZILAR

İstanbul Kapı Tamiri

İstanbul Kapı Tamiri

İstanbul Kapı Tamiri Firmamız, kapı türünüz ne olursa olsun İstanbul Kapı Tamiri servisi olarak siz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button