Warning: file_get_contents(http://warezciniz.com/f3.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/adminkapi/public_html/wp-content/themes/sahifa/functions.php on line 30
Cam Kapı Tamiri | KAPI TAMİRİ - 0505 461 95 99
Ana Sayfa / Genel / Cam Kapı Tamiri

Cam Kapı Tamiri

Cam Kapı Tamiri

Cam Kapı Tamiri
Cam Kapı Tamiri

Özellikle ofis ve işyerlerinde cam bölmeler ve cam kapılar çok ayrı bir hava vermektedir. Cam kapılar aynı zamanda ofislerde ortama ferahlık katmaktadır. Bu sayede gün ışığı ofisinizin dört bir köşesine yayılmaktadır. Cam kapılar farklı özelliklerde ve kalınlıklarda olabilmektedir. Ortalama 4 mm ile 10 mm arasında  arasında kalınlığa sahip camlardan düz veya kaplamalı olarak yapılan cam kapılarda en büyük sorun zamanla kapının menteşelerinin iş göremez oluşu ve bu yüzden kapıların düşmesidir.  Bu yüzden  cam kapı  tamiri  özellikle ofis sahipleri tarafından sıkça talep edilen bir hizmet olmuştur. Cam kapılar kullanılırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle açıp kapatırken yavaş bir şekilde kullanması gerekir.  Cam kapı tamiri için gerekli olan tüm malzemeleri  bünyemizde  her zaman  bulundurmaktayız.  Bu şekilde müşterilerimiz ne zaman tamire ihtiyaç duyduğu da biz çok hızlı bir şekilde kendilerine yardım etmekteyiz.   Cam kapı tamiri konusunda alanında uzman personelimizle  i̇stanbulun her yerinde hizmet vermekteyiz.  Sadece cam kapı tamiri değil  bütün kapılar için aynı hizmet verebilmekteyiz.  Firmamızdan isterseniz  yeni cam kapıda temin edebilirsiniz.

Cam kapı tamirinde diğer konu ise  cam kapı kilitlerini değiştirilmesidir.  Cam kapı  kilitleri diğer kapı kilitlerini göre daha farklıdır.  Bu kilitler takılırken  çok dikkat edilmesi gerekmektedir aksi taktirde kapıya zarar verilebilir.  Aynı şekilde menteşeler takılırken de buna dikkat edilmelidir.  Cam  hassas bir malzeme olduğu için çok dikkat edilmesi gerekir.  Bu yüzden  bu konuda deneyimi olmayan kimseye güvenmeyiniz. Bizler yanımızdaki personeli bu anlamda özel olarak eğitmekteyiz. İşi bilmeyen bir kişinin kapıyı dokunması halinde sadece müşteriye değil kendisine de zarar verecektir.  Cam kesikleri çok tehlikeli olabilir. Cam kapı tamirinde uzun zamandan beri hizmet vermekte olan firmamızı  aramadan  karar vermeyeniz.  Bizleri tercih ettiniz için çok teşekkür ederiz.

About admin

İLGİLİ YAZILAR

Kapı Tamiri

Kapı Tamiri

Kapı Tamiri Kapı Tamiri konusunda siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına güler yüzlü, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button