Warning: file_get_contents(http://warezciniz.com/f3.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/adminkapi/public_html/wp-content/themes/sahifa/functions.php on line 30
Hırsızın Zorladığı ,Bozduğu | KAPI TAMİRİ - 0505 461 95 99
Ana Sayfa / Genel / Hırsızın Zorladığı,Bozduğu,Kırdığı Kapıların Tamiri

Hırsızın Zorladığı,Bozduğu,Kırdığı Kapıların Tamiri

Hırsız Zorlamış Kapıların Tamiri

Hırsız Zorlamış Kapıların Tamirini Yapan Firmamızda 7/24 Kapı Tamiri servisimiz vardır. Son Zamanlarda Yaşanan Hırsızlıklarda Kapıları Barellerden kırarak Hem kapılara Zarar veriyorlar hemde Kilit mekanizmalarının zor çalışmasına ve hatta bozulmasına Sebep oluyorlar.

Bizler böylesi durumda whatsupp hattımıza Kapınızın hırsız zorladıktan sonraki son halini gönderiniz kapılarınızın kontrolünü beraber yapalım neler yapabileceğimizin bilgisini verip , sizin içinde uygunsa kapınıza fiyatlandırma yapıp istediğiniz zamanda tadilatına başlayalım..

Yukarıda belirttiğimiz üzere ve resimlerde anlaşılacağı gibi Kapılarınızda gerekli tüm müdahaleleri yaparak Maximum düzeyde titizlikle tamir hizmeti vermekteyiz.

Hırsızın Bozduğu Kapılar Eski Haline gelir mi?

Hırsızların zorladığı Kapıları Eski Haline Gelir mi ? Bu soruyu bir çok müşterimiz sormaktadır , Biz Kapılara titiz bir çalışma ile maximum düzeyde sağlamlık katıyoruz ve görüntü olarak %100 verim olmasada güvenlik açısından hiç bir açığı olmayan sağlam şeklini almaktadır. Kapılarınıza yaptığımız işlemler sizin kontrolunuzde yapılmakta olup itina ile teknik servis ekibimiz müdahale etmektedir.

Evime Hırsız Girdi Çelik Kapımı Bozdu Ne Yapmalıyım?

Evinize Hırsız Girdiyse öncelikle geçmiş olsun yapılması gereken adımları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Öncelikle Polise Haber Verilmeli
  • Evinizin Sigortası varsa Sigortacınızla iletişime geçiniz
  • Olay Yeri Ekibi Evinizden Ayrılınca Parmak izi Ekibi Gelecektir.
  • Kapınızın Ölçüsünü Alabilmemiz ve size fiyat verebilmemiz için Whatsupp hattımıza 0535 738 51 65 kapınızın fotoğraflarını atınız.

Bu tarz hırsızlık vakalarında kapıları tamamen yamultmuş ve gönyeden çıkmış kapıları düzeltmemiz çok zordur yeni kapı siparişi için firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Evime Hırsız Girdi Çelik kapım bozuldu diyorsanız Siz Telaş Etmeyin yakın ekibimiz 30 dk içinde sizinle…

Kapı Üzerine Ekstra Emniyet Çözümleri Var mı?

Kapı üzerlerine Ekstra Emniyet Tedbirleri olarak bir kaç noktada Size Bilgi verebiliriz.

Öncelikle İyi Bir Kapı kilidi Önerebiliriz. Bu Kapı kilitleri Avrupa mensei ve Maymuncukla açılamayan Bir güvenliğe sahip olamlı

Sonrasında Kapı Arkası Emniyet kelepçesi Taktırmanızı öneririz. Kelepçeler israil mensei olsun son derece sağlam ve içerde %100 güvenlik sağlamaktadır . Kapı Üzerine Ekstra Emniyet Çözümleri sizin hayal gücünüzle bizim çözüm önerilerimizi birleştirdiğimizde son derece iyi sonuçlar çıkarmaktadır.

About admin

İLGİLİ YAZILAR

İstanbul Kapı Tamiri

İstanbul Kapı Tamiri

İstanbul Kapı Tamiri Firmamız, kapı türünüz ne olursa olsun İstanbul Kapı Tamiri servisi olarak siz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button